SERBEST MODEL

Öncelik elbette siz değerli müşterimizin bütçesini belirlemek. İşin en güzel tarafı bu kısmı belirlemek size kalmış. Mesela 100 bin, 200 bin ya da 500 bin değerinde konut almak istiyorumdiyebilirsiniz.

Fiyatımız belirlendikten sonra 2 seçenekli bir yola giriyoruz. Peşinat ödeyecek misiniz yoksa ödemeyecek misiniz? Bu iki seçenekten birini seçtikten sonra 3. Adıma geçiyoruz. Tabi peşinatınız yoksa hayallerinize veda etmek zorunda değilsiniz.

Seçimimizden sonra bu sefer taksit belirlemeye geçiyoruz. Burada da yine ödeyeceğiniz taksit tutarını kendiniz belirlersiniz.

Bu kısmı da atlattıktan sonra katılacağınız tasarruf programını belirliyoruz. 24,60,120,180,240… kişilik tasarruf programından size en uygun olanını belirleriz.

Konut ve ya oto bedelini, peşinat ödeyip ödemeyeceğinizi ve taksit miktarını belirledikten sonra teslim tarihiniz belirlenmiş olacaktır.

Sıra geldi evrak işlerine. Eve dair belirlenen hususlar yazılı hale getirildikten sonra karşılıklı imzalama sürecine geçiyoruz..

Tarihlerde ayarlandıktan sonra o gün geldiğinde Yaşamevim farkıyla istediğiniz muhitten hayalini kurduğunuz evi alarak artık ev sahibi oluyorsunuz.

• Evinize sahip olduktan sonra taksitleriniz ev bedelinin binde 5’i miktarında artış yapılarak yapılandırılır. Artan taksitler toplam borcunuzdan düştüğü için evin maliyetine etki etmez.

• Bu yapılandırma sayesinde borcunuz daha kısa sürede biter. Örneğin 60 kişilik tasarruf programında evinizi birinci sırada aldıysanız, 48 ayda borcunuz biter. Peşinat verildiği takdirde ise borç daha erken bitmektedir.

Yaşamevim’ den ev alan müşterilerimiz kesinlikle evin bedelinin dışında bir fark ödemezler. Faiz, vade farkı, dosya ücreti vs gibi ekstralarla uğraşmazsınız. Hayalini kurduğunuz konuta ulaşma çabasında ödenecek olan peşinata, taksite göre Yaşamevim’e oturmak istediği gayrimenkul bedelinin %8 ile .12 arasında bir çalışma bedeli öder.

SİZİ ARAYALIM

Detaylı bilgi almak için formu doldurun.

Form dahilinde tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Yaşamevim Müşteri Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Yaşamevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?