HAKKIMIZDA

Yaşamevim, İnşaat ve gayrimenkul sektöründeki 35 yılı aşkın tecrübenin yanı sıra enerji, sigorta, lojistik gibi birçok sektörde aktif faaliyet gösteren Aydın Şirketler Grubu’nun bir iştirakidir. Sunduğu fırsatlar, her gelir düzeyine göre bir sistem sunmak ve insanların yaşamlarına, onları ev ve araç sahibi yaparak dokunmak amacı ile inşa edilmiştir.

Yaşamevim, tasarruf sahiplerinin bireysel olarak veya grup halinde tasarruf etmelerini ve belirli bir tasarruf miktarının sonunda finansman gerçekleştirerek tasarruf sahiplerinin kolayca ev, araç sahibi olmalarını sağlamaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Yaşamevim’in en çok değer verdiği ilke, güven ilkesidir. Attığı her adımda şeffaf hareket etmeyi bir zorunluluk olarak benimsemiş olan Yaşamevim, sektöre yön verecek yeni fikirlerle müşterilerini tanıştırmaktan memnuniyet duyar.

Giderek büyüyen ve gelişen Yaşamevim, konut ve taşıt tasarruf fırsatlarını en elverişli imkânlarla sunarak herkesin hayalini yaşaması gerektiği düşüncesi ile hareket etmektedir.

 

SİZİ ARAYALIM

Detaylı bilgi almak için formu doldurun.

Form dahilinde tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Yaşamevim Müşteri Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Yaşamevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?