başkanın
mesajı

Değerli müşterilerimiz,
 

Hepinizi içtenlikle selamlıyorum. Bir tarafa hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını, diğer tarafa inancımızı koyarak bu yola çıktık. Sizler de yolun başından itibaren bizlere bu fırsatı vererek, her geçen gün inancımızı tazelediniz. Bu anlamda her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Hayal kurmak, kurduğu bu hayali gerçek yapmak istemek her birimizin en tabii hakkı.

Bunu gerçek yapmak isterken de hem yıllarımızı harcıyor, hem de büyük faizler ödemek durumunda kalıyoruz. Nihayetinde harcadığımız çaba, gerçekleştirdiğimiz hayalimizin mutluluğunu yaşamamıza dahi mani oluyor.

Yaşamevim, sizlere hayallerinize en hızlı yoldan rahat adımlarla yürüyebilme imkanı sunmak için kuruldu. Sizleri faiz yükünden kurtararak, kendi evinizde huzurlu günler yaşadığınızı bilmek en büyük kazancımızdır.

Olağanca inancımızla, her yeni güne sizlerin hayallerine ortak olma mutluluğuyla uyanıyor ve durmaksızın üretmeye devam ediyoruz. Bu noktada ulaşamadığımız tek bir hayal sahibi kalmayana dek yolumuzu sürdürmekte üstün kararlılığımızı bilmenizi isterim.

 

Çok kıymetli çalışma arkadaşlarım,

Büyük özverilerinizle her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Sizlerin fedakarlıkları, kararlılığımızda ısrarımız için bize ışık oluyor. Her birinize ailemize kattığınız değerler için, yolumuzu aydınlattığınız için teşekkür ederim.

 

Değerli müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarım,

Sizlerle aynı ailenin bir ferdi olmaktan ötürü gurur duyuyorum.

 

Saygılarımla

 

Yönetim Kurulu

İletişim

Ev yada Araba kampanyalarımız ve diğer konularda tüm sorularınızın cevabı için telefon ve mail ile bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sizleri detaylı bilgilendirmek üzere iletişim kuracağız.

Merkez Ofis

Tatlısu Mh. Arif Ay Sk. No:1 Ümraniye / İstanbul

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Telefon

E-mail

444 8130

0542 834 8130

logo.png